رفتن به مطلب
مرجع رسمی سی‌پلاس‌پلاس ایران
  • 0
GornerLabo

درخواست مجموعه آموزش حرفه ای ++C و ارتباط با QML

سوال

با درود و خسته نباشید خدمت اساتید.

به عنوان یه برنامه نویس مشتاق به c++ خیلی علاقه دارم اگر امکانش باشه اساتید یه دوره حرفه ای آموزش ارتباط c++  با qml در زمینه های مختلف رو استارت بزنند. آموزش هایی که واقعا درک ما کسانی که مشتاق به برنامه نویسی c++ در qml هست رو بالا ببره. qml  توانایی خاصی در خلق رابط کاربری داره ولی این c++ هست که به این مساله قابلیت - انعطاف پذیری و سرعت میبخشه. اگر ملاک ما اسناد خود qt باشه میتونیم این مساله رو پیش ببریم اما با سرعت بسیار کم. پس اگر اساتید علاقه ای در این زمینه داشته باشند چه بهتر با زبان فارسی بشه حرکتی کرد تا فصل جدیدی از برنامه نویسی مدرن رقم بخوره. 

ممنون

نقل قول

i love BlackBerry & iOS OS

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام

خب برای دوره مقدماتی من یک دوره رو آماده کردم قبلا که می‌تونید از لینک زیر به سرفصل ها و لینک ویدئو های آموزشی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

اینک دوره آموزش مقدماتی Qt Qml  ویدئویی و رایگان

ولی اگر دنبال یک آموزش منسجم و کامل میگردید باید هزینه کنید و کتاب آموزش پیشرفته ++C همراه Qt (پیشرفته) نسخهٔ  رو تهیه کنید که از صفر شروع کرده و تا حد پیشرفته پیش رفته و به نظر من کتاب پر محتوای هست برای دوستانی که میتونند با آموزش مستند محور یاد بگیرند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو ملحق شوید

شما همین الآن می‌توانید مطلبی را ارسال و بعداً ثبت‌نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، و با حساب کاربری خود مطلب ارسال کنید.
نکته: مطلب شما قبل از انتشار نیاز به بازبینی توسط میانجی‌گر‌ها دارد.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...