رفتن به مطلب
مرجع رسمی سی‌پلاس‌پلاس ایران
kamran_14

فرستادن اطلاعات به کمک اینترنت به سرور محلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چرا با android نمیتونم بدون اینترنت از xamp که در کامپیوتر خودم قرار داره اطلاعات رو دریافت کنم و از من permission میخواد برا اینترنت. در حالی که نباید بخواد. چون من لوکال کار میکنم

ایراد از IP نمیتونه باشه؟ چرا وصل شدن به اینترنت اجباریه؟ در غیر اینصورت اطلاعاتی از سرور نشان داده نمیشود و پرمیشن میخواد

من آی پی سیستم خودمو میدم

String Url="http://192.168.43.3/shop/register.php";

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، فرهاد شیری گفته است :

دوست گرامی!

xamp در حقیقت یک بستر برای شبیه سازی http هست بدون نیاز به سرورهای میزبان اینترنت، بنابراین وقتی برنامه شما روی گوشی میخواد به وب سرویس های لوکال که با xamp ایجاد شده اند دسترسی داشته باشه! قطعا باید permission های مناسب را داشته باشه ولی هیچ ربطی به اینترنت نداره یعنی لزومی نداره که شما به اینترنت متصل باشید. حالا چرا باید دسترسی ها فعال باشه برای اینکه اندروید که نمیدونه شما دارید به یک سرور مجازی متصل میشید ویا یک سرور واقعی بنابراین طبق پروتکل های امنیتی خودش این دسترسی ها را لازم داره، در حقیقت لازم هم نداره که بدونه!

تصور کنید که این سطح از امنیت وجود نداشت به راحتی هر کسی یک app درست میکرد میذاشت تو یک مارکت بعد میشد یک نرم افزار جاسوسی که راحت هرچی داشتید به سرقت میبرد.

ممنون

من و دوستم هر دو از یک ورژن اندروید استفاده میکنیم یعنی هر دو اندروید استودیو 3.4.2 را نصب کردیم. برنامه هامونو عین هم نوشتیم اما برا اون بدون اینترنت کار میکنه و پرمیشن مربوط به اینترنت نمیخواد ولی برنامه ی من باید برا دسترسی به سرور xampp به نت متصل باشم و پرمیشن هم میخواد. خیلی عجیبه برام

لینک به ارسال
در در 11 مهر 1398 در 23:33، فرهاد شیری گفته است :

دوستت از چه روتری استفاده میکنه! وشما از چه روتری؟

نحوه ارتباط تون با آدرس loop back روی سیستمی که xampp نصب هست به چه صورتی؟

نحوه ارتباط با آدرس loop back را چطوری متوجه بشم؟

لینک به ارسال
در در 16 مهر 1398 در 21:56، فرهاد شیری گفته است :

یعنی با روتر (مثل مودم وای فای ) ویا هاب سوئیچ شبکه آدرس دهی کردید! وبه xamapp متصل میشید؟

من با وای فای میرم اینترنت. و آی پی سیستم خودمو دادم به اندروید.

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما همین الآن می‌توانید مطلبی را ارسال و بعداً ثبت‌نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، و با حساب کاربری خود مطلب ارسال کنید.
نکته: مطلب شما قبل از انتشار نیاز به بازبینی توسط میانجی‌گر‌ها دارد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...