رفتن به مطلب
مرجع رسمی سی‌پلاس‌پلاس ایران

سوال

سلام من خواستم کیت اندروید نصب کنم اس دی کا و ان دی کا و جاوا 10 هم نصب کردم اما اررور زیرو دارم کسی میدونه مشکلش چیه؟ ممنون از کمکتون

عکس اررور

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
در 7 ساعت قبل، mostafajamali گفته است :

سلام من خواستم کیت اندروید نصب کنم اس دی کا و ان دی کا و جاوا 10 هم نصب کردم اما اررور زیرو دارم کسی میدونه مشکلش چیه؟ ممنون از کمکتون

عکس اررور

سلام،
شما باید بعد از مسیر‌دهی SDK اقدام به نصب پکیج‌ها به صورت آنلاین کنید. همچنین، برای این کار دقت کنید که باید وی‌-‌پی‌-ان وصل باشه.

نکته: دقت کنید که نسخهٔ NDK r18 رو همراه با SDK 26 داشته باشید.

لینک به ارسال
  • 0
در 42 دقیقه قبل، کامبیز اسدزاده گفته است :

سلام،
شما باید بعد از مسیر‌دهی SDK اقدام به نصب پکیج‌ها به صورت آنلاین کنید. همچنین، برای این کار دقت کنید که باید وی‌-‌پی‌-ان وصل باشه.

نکته: دقت کنید که نسخهٔ NDK r18 رو همراه با SDK 26 داشته باشید.

خب اگه منظورتون از نضب پکیج همون قسمتی از منوی نصب کیوته ک انتخاب میکنیم مواردو؟ من اندروید کامل نصب کردم اس دی کا و ان دی کاروهم جداگانه دانلود کردمو ادرس دادم دیگه خب چیو باید انلاین نصب کنم؟ چیزدیگه ای هم هست؟ راستش من قبلا بلواستکم نصب کرده بودم ولی حذفش کردم مشکلی ایجاد میکنه؟

لینک به ارسال
  • 0
در 16 دقیقه قبل، mostafajamali گفته است :

خب اگه منظورتون از نضب پکیج همون قسمتی از منوی نصب کیوته ک انتخاب میکنیم مواردو؟ من اندروید کامل نصب کردم اس دی کا و ان دی کاروهم جداگانه دانلود کردمو ادرس دادم دیگه خب چیو باید انلاین نصب کنم؟ چیزدیگه ای هم هست؟ راستش من قبلا بلواستکم نصب کرده بودم ولی حذفش کردم مشکلی ایجاد میکنه؟

ببینید شما SDK رو که دانلود می‌کنید بعد از اون باید آنلاین مخازنش رو به‌روز رسانی کنید تا بتونید بدون مشکل برنامه‌ رو کامپایل کنید. این قضیه ربطی به Android Studio یا Qt Creator نداره، کلاً روالش همینه. بلو استک هم یک شبیه‌ساز اندروید هست ربطی به sdk و این مشکلات نداره.

لینک به ارسال
  • 0

ببینید من با اس دی کا منیجر اندروید استودیو کلی اس دی کا هارو آپدیت کردم نزدیک چن گیگ همه اررورا رفع شده جز اررور platform sdk installed

هرکاری کردم این درست نشد میشه دقیق بگین من چه بخش هایی از اس دی کارو بگیرم اخه تا الان کلی حجم نتم رفته و هنوز موفق به خروجی گیری نشدم

لینک به ارسال
  • 0
در ۱ ساعت قبل، mostafajamali گفته است :

ببینید من با اس دی کا منیجر اندروید استودیو کلی اس دی کا هارو آپدیت کردم نزدیک چن گیگ همه اررورا رفع شده جز اررور platform sdk installed

هرکاری کردم این درست نشد میشه دقیق بگین من چه بخش هایی از اس دی کارو بگیرم اخه تا الان کلی حجم نتم رفته و هنوز موفق به خروجی گیری نشدم

پیشنهاد من این هست که شما باید platform tools ها رو هم نصب کنید، هر موردی که برای API 25 هستش رو دریافت و نصب بفرمایید.

• Android SDK Build Tools 25.0 - 25.0.3
  • SDK Platform 25.0
  • Google Apis arm Eabi v7a system image

نیازی نیست تیک همه چیز رو بزنید، موارد بالا مهمترینشون هستند تا بتونید از api 25 استفاده کنید.

دقت کنید که پایینتر از ۲۱ ارزشی نداره و منسوخ شده به حساب میاد.

لینک به ارسال
  • 0

سلام منم این مشکل رو داشتم .

با نصب jdk نسخه 8u221 علاوه بر پکیج هایی که جناب اسدزاده فرمودن مشکلم حل شد .

محض اطمینان دستور "sdkmanager"  رو  توی محیط ترمینال ران کنید و ببینید مشکلی داره یا نه برا من که فقط با JDK8u221 ارور  نداد .

لینک به ارسال
  • 0

با سلام 

بنده هم قبلا مشکل شمارو داشتم تا اینکه یه ویدیو توی یوتیوب دیدم و مشکلم رو کاملا برطرف کرد! به این صورت که در باید ماشین مجازی java رو دانلود کنید البته نسخهٔ 8 و بعد از خود اندروید استودیو sdk و ndk رو دانلود کنید و توی پوشهٔ Android باید مسیر‌هارو معرفی کنید ، و بعد یک بار Qt رو مجدد راه‌اندازی کنید . 

اگر باز با مشکل برخوردید همینجا بگید که یه ویدیو بگیرم همراه با توضیحات لینک بدم و مشکلتون برطرف بشه . 

لینک به ارسال
  • 0
در در 10 مرداد 1398 در 11:41، سید محمد عباسی گفته است :

با سلام 

بنده هم قبلا مشکل شمارو داشتم تا اینکه یه ویدیو توی یوتیوب دیدم و مشکلم رو کاملا برطرف کرد! به این صورت که در باید ماشین مجازی java رو دانلود کنید البته نسخهٔ 8 و بعد از خود اندروید استودیو sdk و ndk رو دانلود کنید و توی پوشهٔ Android باید مسیر‌هارو معرفی کنید ، و بعد یک بار Qt رو مجدد راه‌اندازی کنید . 

اگر باز با مشکل برخوردید همینجا بگید که یه ویدیو بگیرم همراه با توضیحات لینک بدم و مشکلتون برطرف بشه . 

سلام من هم همین مشکل رو دارم و نتونستم حلش کنم ممنون میشم لطف کنید به همراه اگه یک فیلم در این باره ضبط و ارسال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما همین الآن می‌توانید مطلبی را ارسال و بعداً ثبت‌نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، و با حساب کاربری خود مطلب ارسال کنید.
نکته: مطلب شما قبل از انتشار نیاز به بازبینی توسط میانجی‌گر‌ها دارد.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...