رفتن به مطلب
مرجع رسمی سی‌پلاس‌پلاس ایران

سوال

یه سوال داشتم  که خیلی وقت هست درگیرش هستم.
من خودم به صورت عادی از win32 در ++C استفاده میکنم و برای ساختن حتی یه button کلی زور میزنم و کد مینویسم برای رویداد ها و لوکیشن و ...

حالا بماند که برای تنظیم یک رنگ برای یک button یا text چقدرر دردسر دارم.

من قبلا با زبان #C کار میکردم و با رابط گرافیکی و طراحی رابط گرافیکی اون به خوبی آشنا هستم . البته میدونم که امنیت برنامه های .net کلا ضعیف هست اما  از لحاظ گرافیکی به راحتی میشه هر نوعی که بخوایم در کمترین زمان طراحی کنیم. البته اگر بخوایم باز کد ها و دستورات رو با .net بنویسیم چیز جالبی نمیشه.

البته نا گفته نماند که به Qt ام برای طراحی فکر کردم اما چند تا مشکل دارد . اولی اینکه حجم برنامه رو به شدت میبره بالا . دوم تعداد فایل های برنامه رو میبره بالا . سوم من در کل IDE برنامه نویسیم در Visual studio هست و به اون بیشتر عادت دارم چون خیلی ساده تر هست نسبت به Qt و اگر بخوام پلاگین های qt رو بریزم توی vs باز هم باید به صورت کد و لوکیشن و ... انجام بدم که تقریبا مثل win32 میشه فکر کنم. 

من خودم شخصا برای این مشکل به این فکر افتادم که رابط گرافیکی رو با c# بنویسم و همه کد ها رو توی یه قالب dll که به زبان c++ نوشته شده از #C فراخانی کنم. 

نظر شما چیه؟ راه حل بهتری سراغ دارید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

به گفتگو ملحق شوید

شما همین الآن می‌توانید مطلبی را ارسال و بعداً ثبت‌نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، و با حساب کاربری خود مطلب ارسال کنید.
نکته: مطلب شما قبل از انتشار نیاز به بازبینی توسط میانجی‌گر‌ها دارد.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...